جمع آوری سطل زباله

كد خبر: 758

آغاز سال 95 دهیاری و شورای اسلامی در اقدامی تعجب برانگیز اقدام به جمع آوری سطل زباله و پایان جمع آوری زباله اعلام شده است ، در هرصورت سرمایه زیادی بابت تهیه خودرو و.....صرف شده است البته دلیل شورا و دهیار منطقی است .....


آغاز سال 95 دهیاری و شورای اسلامی در اقدامی تعجب برانگیز اقدام به جمع آوری سطل زباله و پایان جمع آوری زباله اعلام شده است ، در هرصورت سرمایه زیادی بابت تهیه خودرو و.....صرف شده است البته دلیل شورا و دهیار منطقی است که از بیش از هزار و پانصد خانوار فقط هفتاد نفر حق عضویت می پردازند اما جای نگرانی است که چرا از اهرم های اجرایی و قانون شوراها جهت وصول عوارض قانونی که ضامن بهداشت خانوارها می باشد استفاده نمی گردد ، دوباره به جای اول که زباله را کنار خیابان و جوی آب مشاهده کنیم و در پی آن الودگیهای مستمر.

در هرصورت از اعضاء شورا و دهیار محترم انتظار می رود با برنامه ریزی نسبت به جمع آوری زباله خانگی اقدام نمایند و مردم شریف روستا نیز کمک کنند.


بازدید: 1347 نسخه چاپی

* از درج نظرات غیر مرتبط و توهین آمیز و افترا به اشخاص معذوریم.

عبدالله
وقتی حقوق مردم نادیده گرفته می شود مانند حق اجاره آبندان لیلم دشت به جیب یک نفر می رود مردم حق دارند پول زباله را ندهند. از آن پول هزینه زباله را پرداخت نمایند این است استدلال مردم و درست هم است.
[...]
البته هنوز دلیلشان را نگفتند که ببینبم منطقی است یا نه! ولی اینکه فقط 70 خانوار حق سالانه می پردازند دلیل منطقی ای از سوی دهیار و شورا نیست. زیرا اولا آقایان شورا هیچ فرهنگ سازی مناسبی نکردند تا عده بیشتری جذب شوند. ثانیا حق آنهایی که رعایت می کردند با این تصمیم شورا ضایع می شود. ثالثا برای جمع آوری از بسیاری از کوچه ها که طول و تعداد خانوار زیادی داشتند بالاخره تصمیم گیری نشد و جمع نمی شد. رابعا این تصمیم نبود بلکه حذف صورت مساله و یک عمل قهقرایی بود. و دلایل متعدد دیگر که ثابت می کند این تصمیم شورا به هیچ وجه منطقی نیست و نشانه ی ضعف مدیریتی است.
دوستار قانون همراه با تدبیر
با سلام و ضمن تشکر از مدیر سایت حق اقلیتی که به طور منظم، قوانین را رعایت نمود و پرداخت های خود را سر وقت انجام می دادند، ضایع شده است. خود این نوع تضییع حقوق از افراد، موجب شیوع بی قانونی است.

يادداشت مدير سايت

Portal Administration 2446389 1347 0.1308594 ITShomal.com