وصيتنامه شهيد حميدرضا پدرام

وصيتنامه شهيد حميدرضا پدرام

به نام خداوندي كه دانه را شكافت و از آبي پست انسانهاي والامقام را خلق كرده حمد و سپاس خدائي را كه به اميد به كرامت او جرات نوشتن وصيتنامه نمودم چندي است كه قصد نوشتن يك وصيتنامه را دارم اما خجالت مي‌كشم چرا كه در اين فكر هستم كه: خدايا آيا مي‌شود من حقير لياقت پيدا كنم كه به هواي سر كوه تو پروبالي بزنم و در خون بغلطم و به ديدار اباعبدا... (ع) رو سفيد نائل آيم. درود و سلام بيكران به انبياء و ائمه اطهار سلام‌ا... اجمعين بخصوص حضرت رسول اكرم محمد بن عبدا... (ص) و خاتم اوصياء آقا امام عصر (عج) و نائب بر حقش امام خميني. خدايا دوستت دارم. خيلي دلم مي‌خواست كه فقط به فرموده شما عمل نمايم و ابليس را اطاعت نكنم. خدايا خود مي‌داني كه من لياقت پوشيدن لباس سربازي آقا مهدي (عج) را ندارم. خدايا اگر چه من گناهكارم و ذره‌اي نيكي نكرده‌ام اما شما بزرگواريد و بخشنده پس مرا بيامرزيد و نزد فرمانده‌ام آقا امام زمان شرمنده‌ام نكنيد. معبودا اين قرباني ناقابل را شما را قسم به قرباني شيرخوار اباعبدا... (ع) بپذيريد و با شهداء محشورم كن.
   پدر عزيزم: مي‌دانم كه با چه مصائب و مشكلات مرا بزرگ كرده‌اي و 20 سال زحمت كشيدي تا من به اين سن رسيده‌ام از اينكه نتوانستي ثمره‌اي از من ببيني و نتوانستم ذره‌اي از زحمتتان را جبران كنم شرمنده‌ام شما در تربيت من بسيار كوشيده‌اي و هميشه ياد زحمات شما مرا خجل و شرمنده مي‌كند اميدوارم به بزرگواري و كرامت خود مرا ببخشيد و حلالم كنيد.
  
مادر عزيزم: مادر و خوب و مهربانم هر چه در وصف تو بگويم كم گفته‌ام چرا كه زحمات تو را كه شما بر بالين من بيدار بوده‌اي تا من آسوده بخوابم را هرگز فراموش نمي‌كنم. در آن هنگام با وجود تمام مصائب و سختي‌ها با صبر و استقامت نگهدارم بوده‌اي و بزرگم كرده‌اي تا به اميد روزي كه موجب سعادت و نيكي بختي شما و عصاي پيريت گردم و آرزوهايت را برآورده سازم اما هرگز از من خوبي نديده‌اي مي‌دانم كه همواره موجبات زحمت و دردسر شما بوده‌ام. مادر اي بهترينها و اي نور ديده‌ام مرا ببخشيد و با اينكه فرزند بدي برايتان بوده‌ام حلالم كنيد. برادران خوب و گرامي و خواهران عزيز و مهربانم داماد گرامي و زنداداش مهربانم خوبيهاي شما را هرگز از يادم نمي‌برم شما همواره ياورم بوده‌ايد و هرگز از خوبيهاي خود دريغ نمي‌كرديد من شرمنده اخلاق شما هستم و از همه شما بينهايت تشكر و قدرداني مي‌نمايم. من همه شما را دوست دارم و به وجود شما افتخار مي‌‌كنم اميدوارم همگي از بدي من چشم بپوشيد و به بزرگواري و كرامت خود برادر حقيرتان را عفو نمائيد و حلال كنيد.
 
 خويشان بزرگوار و فاميلان محترم و همسايه‌هاي گرامي و اهالي مؤمن و دلسوز محله خوبيهاي شما را هرگز فراموش نمي‌كنم از وجود شما و دعاي خير و پند و اندرز دلسوزانه شما بود كه خودم را خوشبخت يافتم من شما را دوست دارم و به وجود شما مفتخرم و از خداي بزرگ نيكبختي و خرسندي شما را مسئلت دارم و از همه شما حلاليت مي‌طلبم. دوستان خوبم بخدا وقتي به ياد شما مي‌افتم گريه‌ام مي‌گيرد بهتر از شما را نمي‌توانم يافت نمي‌دانم با قلم شكسته خود چگونه از وصفتان بنويسم و با عقل ناقص از قداست شما بسرايم نمي‌دانم چگونه از نيكيهاي شما قدرداني كنم من شرمنده اخلاق همه شما هستم نمي‌دانم چگونه از شما خداحافظي نمايم كه باورتان نمي‌شود ولي خدا نگهدار همگي‌تان.
  
حق نگهدارتان

       والسلام‌ عليكم و رحمه‌ا... و بركاه
             مورخه 1/4/1366 اهواز
                حميدرضا پدرام

 


يادداشت مدير سايت

Portal Administration 2379094 2285 0.1601563 ITShomal.com