وصيتنامه شهيد ابوالقاسم عليپور

 

با سلام:
از كجا شروع كنم شب عيد است انشاءاله به همتان خوش بگذرد ساعت 30/7 دقيقه مي‌باشد در نماز جماعت مسجد نشسته بوديم كه خبر دادند حمله است بايد برويم جلو به پيش‌نماز اشاره شد كه زودتر نماز را تمام كند بعد از آن از نماز آمديدم و واحدها مشخص شد و الان ساعت 9 شب است آماده حمله هستيم كه برويم جلو منتظر دستور هستيم بالاخره بگذريم سعي مي‌كنيم كاري را كه داريم انجام بدهيم تا خداوند از ما راضي شده باشد زيرا ما بايد اول ميهنمان را از دست اين تجاوزگران گرفته تا بتوانيم يك حكومت صد در صد اسلامي در ايران برقرار بكنيم خلاصه من بخاطر ناموس و ميهنم آن هم ميهني كه 98% آن مسلمان هستند مي‌جنگم پس شما بايد كلاً فراموشم كنيد. سلام بر تو اي پدر بزرگوارم كه هرگز فراموشت نكرده‌ام و نخواهم كرد اميدوارم كه در زندگي آنچه كه شما را رنجانده بودم مرا ببخشيد و شما بايد بدانيد كه من تنها فرزندتان هستم كه در جبهه جنگ شركت كردم ولي بعضي‌ها با پدر و پسر با هم در كنار هم در جبهه مي‌جنگند پس شما بايد خوشحال باشيد.
   و اما تو اي مادر مهربان و شيرين زبانم و بهتر از جانم مادر عزيزم تو بايد قلبت از سنگ سخت‌تر باشد و هميشه براي رزمندگان اسلام دعا كنيد يادت هست آن دوران بچگي‌ام شما را مي‌رنجاندم از اينكه آن موقع شما را رنجانده‌ام مرا ببخشيد، انشاءالله. و سلام بر شما برادران و خواهران انشاءالله كه حالتان خوب و خوش هست اگر ديدار طولاني شد از بديهائي كه از من نسبت به شما سر زد مرا ببخشيد و اما سلام بر بچه‌هاي خوب كه هميشه بيادتان هستم و آينده خوشي را برايتان آرزو مي‌كنم و اميدوارم كه مرا ببخشيد و همچنين سفارش به پدر و مادرتان مي‌كنم كه آنطور خدا خواسته تربيتان كنند، انشاءالله.
   گفتنيها زياد است و همچنين نوشتنيها زياد است ولي بايد بگويم كه روحيه من خيلي بهتر از روحيه‌ام در شبهاي ساعت 20 دقيقه به 10 شب است يعني همان شب عيد است و مت منتظر دستور هستيم تا برويم جلو ... .


يادداشت مدير سايت

Portal Administration 2379098 2288 8.984375E-02 ITShomal.com